Apie mus

Mūsų įmonė buvo įkurta 2000 metais Kaune. Bendrovė teikė su elektronika susijusias paslaugas transporto priemonių srityje. Keičiantis verslo sąlygoms ir paklausai, teko ieškoti naujų verslo nišų. Mūsų pačių pomėgis keliauti padarė didelę įtaką naujo verslo atsiradimui. Susidūrėme su tomis pačiomis problemomis, kaip ir šiandieniniai keliautojai automobiliais: kur įsigyti stogo bagažinę, kokie stogo bagažinės skersiniai yra tinkami mano automobiliui, ką pirkti, pigiausią ar brangiausią, o kur pirkti ar išsinuomoti stogo bagažinę. Pirmą kartą po ilgų paieškų pavyko išsinuomoti stogo bagažinę Kaune. Ant stogo bagažinės buvo žinomas Europos prekės ženklas THULE. Išnuomota įranga jau buvo „sužeista“ ir buvo aišku, kad mačiusi ir šiltą, ir šaltą, tačiau mes kai apie tai nieko nenutuokdami išsiruošėme į kelionę. Mes supratome, kad aerodinaminė bagažinė privalo būti talpi, pagaminta iš kokybiško plastiko ir kaip įmanoma naujesnė, kad atitiktų šiuolaikines technologijas ir aerodinamines savybes. Skersiniai privalo būti tiksliai parinkti konkrečiam automobiliui, o ne gal tiks nuo kito, kad skersiniai pagaminti iš aliuminio yra aptakūs ir jie mažiau kaukia nei metalinio profilio ir todėl nereikia važiuoti automobiliu visą kelią maksimaliai pasigarsinus radijo imtuvą, kad negirdėtum didžiulio stogo bagažinės skersinių sukeliamo triukšmo ir bijoti, kad tavo bagažinė su visais skersiniais gali nulėkti nuo automobilio stogo.

Tada mes sau ir tarėme – jei Lietuvoje nėra kokybiškų stogo bagažinių ar stogo bagažinės skersinių, tai mes patys atvešime šias prekes į Lietuvą ir pasiūlysime jas Lietuvos keliautojams, bet mes nepardavinėsime pačių pigiausių ir abejotinos kokybės prekių. Mes savo klientams siūlysime tik patikimus stogo bagažinės skersinius ar stogo bagažines ir mums nereikia vienadienės naudos. Mums labai aktualu mūsų klientų lojalumas ir kad Jums pas mus neparduos bet ko vien tam, kad parduoti, bet Jūs gausite išsamias konsultacijas apie vieną ar kitą prekę.

Nuoširdaus darbo ir sąžiningumo dėka mes pelnėme pasitikėjimą ir tapome oficialiais didžiausių šio segmento gamintojų platintojais ir partneriais.